משלוחים חינם

10% הנחה על כל האתר! קוד קופון: PERELADO10

מחיר
מחיר - slider
7401250
סוג בושם
סוג בושם
עוד
ניחוח
ניחוח
עוד
גודל
גודל
עוד

בודסאה בודסאוס א.ד.פ 100 מ”ל

980.00

בודסאה הרואין א.ד.פ 100 מ”ל

1,250.00

בודסאה קונסורט א.ד.פ 100 מ”ל

1,250.00

בודסאה ארדנט א.ד.פ 100 מ”ל

740.00

בודסאה אמפייר א.ד.פ 100 מ”ל

1,250.00

טוען עוד

בית Boadicea the Victorious הוא מותג בישום נישה בריטי עצמאי ויוקרתי שהושק בשנת 2013 על ידי כריסטיאן ברטרנד. כחלק ממניפסט בית Boadicea the Victorious, היא המטרה לספק ניחוחות מקוריים יוצאי דופן לבעלי התשוקה והאהבה לבישום. המותג ידוע בבשמים הייחודיים והמורכבים שלו, הנרקחים מחומרי גלם שמיוצרים בבריטניה על ידי יצרנים מנוסים, כאשר כל בקבוק מתהדר באלמנטים בעבודת על ידי אמנים מקומיים בדגש על מורשת וערכים בריטיים.

ההשראה העיקרית מאחורי מגוון היצירות נטולות המגדר של Boadicea the Victorious היא רגע מכונן בהיסטוריה. מלכה לוחמת מובילה את צבא איסני שלה לקרב, התגלמות האומץ והנחישות. אייקונית ובלתי נרתעת, היא מרימה את פניה אל הרוחות הרווחות, תופסת את ניחוח הניצחון שאין לטעות בו. התשוקה שלה בלתי ניתנת לדיכוי, תאוותה לצדק מתפשטת, הדחף שלה להצליח ללא תחרות.

בפורטפוליו הניחוחות של Boadicea the Victorious ישנם קרוב ל-200 בלנדים מופלאים, שנרקחו בשיתוף פעולה עם פרפיומרים בעלי שם עולמי. שילוב של מסורת, מורשת ויוקרה קלאסית נצחית, Boadicea the Victorious הוא החגיגה האולטימטיבית של יופי, כוח ואצילות. השילוב של האקזוטי והבריטי ללא עוררין הוא שמעניק למותג אווירה כזו של בלעדיות והבחנה. בית Boadicea זכה לשבחים רבים ממבקרים ומאוהבי בשמים כאחד, ונחשב לאחד ממותגי הבישום המובילים והאהובים בעולם.

 

בסוף לא?

כן, יש החזרות והחלפות, כל עוד לא פתחתם,
תוכלו תמיד להזמין דוגמית כדי להריח.

SOFUN

₪30 מתנה!

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ומקבלים שובר מתנה על סך 30 ₪ לרכישה בחנות והטבות יום הולדת שוות

אנחנו נדאג לתזכר אתכם שבוע לפני יום ההולדת ולתת לכם שובר מתנה

למצטרפים חדשים בלבד*