משלוחים חינם

10% הנחה על כל האתר! קוד קופון: PERELADO10

מחיר
מחיר - slider
799799
סוג בושם
סוג בושם
עוד
ניחוח
ניחוח
עוד
גודל
גודל
עוד

היסטוריס דה פרפיום דיס איז נוט א בלו בוטל א.ד.פ 120 מ”ל

799.00

היסטוריס דה פרפיום דיס איז נוט בלו בוטל א.ד.פ 120 מ”ל

799.00

טוען עוד

בית Histoires de Parfums הינו מותג בישום נישה ייחודי שנוסד בשנת 2000 ע,י ג’רום אפלין וג’רלד גאנול. אפלין הוא בוגר בית הספר הגבוה ללימודי ניהול בפריז, בעוד שגאנול הוא בוגר בית הספר הגבוה לאמנויות היפות בפריז. המותג קיבל את השראתו מהאוסף האישי של הבשמים של אפלין. אפלין החל לאסוף בשמים בגיל צעיר, והוא היה מוקסם מהסיפורים שמאחורי כל בושם.המותג מתמקד ביצירת בשמים ייחודיים ויוצאי דופן, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים וטכניקות ייצור מסורתיות. אחד הדברים הייחודיים ביותר בהיסטוריס דה פרפיום הוא הרעיון מאחורי המותג. כל בושם בסדרה נוצר בהשראת דמות היסטורית או אירוע, והבקבוקים מעוצבים בהתאם. בית Histoires de Parfums מתגאה בפורטפוליו של עשרות ניחוחות מגוון, הנרקחו בשיתוף פעולה של הבשמים ג’רלד גיסליין, מגלי סנקייאר, ז’וליאן רסקווינט, לוקה מאפי ופאני באל.

בשמי המותג ידועים כבלנדים עשירים בטמפרמנט ובעלי אופי רומנטי. יצירות המספרות סיפורים על דמויות מפורסמות, שנים מיתולוגיות, שירים ומוזיקה.
הבשמים של Histoires de Parfums מנציחים את ידע הבישום הצרפתי, שמאפייניו הם יוקרה, אצילות ויצירתיות. ג’רלד גיסליין רצה לעורר סיפורים באמצעות ריח בדיוק כפי שספרים נכתבים ברגשות. כשהוא יוצר את הבשמים שלו, ז’רלד מפרש בצורה חדשה את משפחות הריח הקלאסיות על ידי הכללת רכיב בלתי צפוי, לקבלת אוסף מקורי ומפתיע. לבשמים יש שובל ארוך, מזג עמוק, תווים צפופים והם חושניים ביותר. ניחוחות בית Histoires de Parfums יוצרים גלריית דמויות בצבע מלא: רומנטי, אפי, ניאו קלאסי, אירוטי, מצבי הרוח והפנים אינסופיים…

בסוף לא?

כן, יש החזרות והחלפות, כל עוד לא פתחתם,
תוכלו תמיד להזמין דוגמית כדי להריח.

SOFUN

₪30 מתנה!

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ומקבלים שובר מתנה על סך 30 ₪ לרכישה בחנות והטבות יום הולדת שוות

אנחנו נדאג לתזכר אתכם שבוע לפני יום ההולדת ולתת לכם שובר מתנה

למצטרפים חדשים בלבד*