משלוחים חינם

10% הנחה על כל האתר! קוד קופון: PERELADO10

מחיר
מחיר - slider
649649
סוג בושם
סוג בושם
עוד
ניחוח
ניחוח
עוד
גודל
גודל
עוד

ג’ולייט האז א גאן וויט ספיריט א.ד.פ 75 מ”ל

649.00

ג’ולייט האז א גאן אויל פיקשין א.ד.פ 75 מ”ל

649.00

ג’ולייט אז אגאן אינטו דה וויד א.ד.פ 75 מ”ל

649.00

טוען עוד

עשור ויותר של מרד ריחני: פרויקט Juliette Has A Gunבעולם של ניחוחות נישה, מעטים המותגים שהשפיעו כמו Juliette Has A Gun. בית הבשמים הייחודי הזה, שהוקם על ידי רומנו ריצ’י, נכדה של נינה ריצ’י האגדית, מאתגר את הסטטוס קוו ומגדיר מחדש את הנשיות מאז הקמתו בשנת 2005. רומנו ריצ’י, נצר למשפחת ריצ’י המוערכת, השיק את בית Juliette Has A Gun עם חזון ברור בראש. הוא ביקש ליצור מותג שהיה גם מחווה וגם מרד כנגד הרעיון של בישום מסורתי. השם עצמו הוא מטאפורה, קריצה לגיבורה הטרגית של שייקספיר, ג’ולייט, חמושה בבושם שלה, כלי הנשק המועדף שלה בעולם המודרני. הפילוסופיה של המותג נטועה ברעיון של האישה המודרנית – חזקה, עצמאית ובאופן לא מתנצל בעצמה. כל ניחוח הוא חקירה ייחודית של הקונספט הזה, עם קומפוזיציות מורכבות ורב-גוניות כמו הנשים שהם מייצגים.

אחד הניחוחות האייקוניים ביותר של המותג, Not A Perfume, מקפל בצורה מושלמת את האתוס הזה. כפי שהשם שלו מרמז, הוא מאתגר את עצם הרעיון של מה בושם צריך להיות. ניחוח בולט נוסף בקולקציה הוא Lady Vengeance. הבלנד הוא תערובת נועזת של ורד בולגרי, פטשולי וונילה, היוצרים ניחוח חושני ומעט כהה שהוא נשי ועוצמתי כאחד. ניחוח שמדבר רבות על החזון של המותג לגבי נשיות מודרנית.

Juliette Has A Gun הוא יותר מסתם מותג בישום. זו הצהרה, מרד וחגיגה של האישה המודרנית. עם ההרכבים החדשניים שלו, המחויבות לקיימות ומסירותו לאתגר הסטטוס קוו, זהו מותג שבאמת הטביע את חותמו על עולם בישום הנישה. בין אם אתה אספן ניחוחות ותיק או חדש בעולם הריח, Juliette Has A Gun מציעה חווית ריח ייחודית ושובת לב ששווה לחקור.

בסוף לא?

כן, יש החזרות והחלפות, כל עוד לא פתחתם,
תוכלו תמיד להזמין דוגמית כדי להריח.

SOFUN

₪30 מתנה!

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ומקבלים שובר מתנה על סך 30 ₪ לרכישה בחנות והטבות יום הולדת שוות

אנחנו נדאג לתזכר אתכם שבוע לפני יום ההולדת ולתת לכם שובר מתנה

למצטרפים חדשים בלבד*