משלוחים חינם

10% הנחה על כל האתר! קוד קופון: PERELADO10

מחיר
מחיר - slider
10901090
סוג בושם
סוג בושם
עוד
ניחוח
ניחוח
עוד
גודל
גודל
עוד

לה לבו סנטל 33 א.ד.פ 100 מ”ל

1,090.00

טוען עוד

בית Le Labo הינו מותג בישום נישה ייחודי שנוסד בשנת 2006 על ידי שני כימאים, Fabrice Penot ו-Edouard Roschi, שהשיקו תחילה 10 ניחוחות. המספר בשם הניחוח מציין את מספר התווים בהרכבו ושם החומר (Vetiver, Jasmin, Labdanum) מתייחס לתו הבולט בו. המותג ידוע בבלנדים הנרקחים בעבודת ומיוצרים במעבדה בניו יורק. הקונספט מאחורי Le Labo הוא ליצור בשמים שהם גם ייחודיים וגם נגישים. הבשמים מיוצרים עם מרכיבים איכותיים, אך הם אינם יקרים כמו של מותגי נישה אחרים.
הבשמים מיוצרים עם שמנים אתריים ותמציות צמחים, ואינם מכילים פרבנים או פתלטים.

מייסדי בית Le Labo מאמינים ביצירת ניחוחות מלאי נשמה הנובעת מהכוונה בה נוצרו ומתשומת הלב בה נרקחו. הם מאמינים באמנות, בתחושת הלם אותה צריך לייצר ניחוח חדש ובכוח הנשמה של ידיים מתחשבות. פורטפוליו בית Le Labo מורכב מעשרות בלנדים יחודיים ואהובים שנרקחו בשיתוף פעולה עם בשמים מצליחים, כגון Nathalie Lorson ו-Alberto Morillas. בין היצירות האהובות של בית Le Labo ראוי להזכיר את Ambrette 9, את Another 13 וכמובן את Santal 33.

לה לאבו זכו לשבחים רבים על הבשמים הייחודיים והאיכותיים שלה וכן במספר פרסים, כולל פרס FIFI היוקרתי לבושם הטוב ביותר בשנת 2010. הבשמים של לה לאבו נמכרים כעת ביותר מ-60 מדינות ברחבי העולם, והם אהובים על סלבריטאים ואנשי אופנה כאחד.

בסוף לא?

כן, יש החזרות והחלפות, כל עוד לא פתחתם,
תוכלו תמיד להזמין דוגמית כדי להריח.

SOFUN

₪30 מתנה!

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ומקבלים שובר מתנה על סך 30 ₪ לרכישה בחנות והטבות יום הולדת שוות

אנחנו נדאג לתזכר אתכם שבוע לפני יום ההולדת ולתת לכם שובר מתנה

למצטרפים חדשים בלבד*